Nové Recenze Dívky z privátů Amatérky
Důrazně doporučujeme vyhýbat se privátům a dívkám s cenami vyššími než obvyklých 1000/půlhodinu a 1500/hodinu. >>
vlákno: Re: Recenze 2017
autor: kondomzovcichstrivek
datum: pát 27. led 2017 0:38:14
Nejdřív moje reakce na miniaférku s uploadováním fotek správci. Omlouvám se za nesmysl, který jsem napsal. Mně samotnému vadí, když jsou recenze bez fotek, tak jsem se to pokoušel řešit. Kdyby to tak mělo být podle mého návrhu, část přispěvatelů by přestala uploadovat fotky. Proč by to dělali, když by to za ně dělali správci, že? A chudáci správci by se upracovali skoro až k smrti a jejich sex na privátech by pak stál za prd.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Natálka alias Nattalien
(odkaz)
Mobil: 776 495784. Volání mi nebrala, na sms však odpovídala.
Bohužel nejsem tady její první recenzent, nýbrž až druhý. Tady je první recenze:
http://masher.cz/phpbb/viewtopic.php?f=15&t=17&p=118174&hilit=nat%C3%A1lka#p118174
Vkládám sem druhou Natálčinu fotku, kterou nevložil kolega mucik84.

Dovoluji si začít pěkně zeširoka, možná nejvíc zeširoka ze všech těch tisíců recenzí, co tady jsou. Měl jsem dlouhou odmlku do 8.listopadu, protože skoro všechny prachy, které jsem měl, jsem vsadil na Trumpa. Věděl jsem, že vyhraje. (obrázek) Na konci září jsem se ve vlaku bavil s jedním pánem, a tento pán měl známého, který se znal s kontroverzním podnikatelem Miroslavem Provodem. Pan Provod prý vsadil milion na Trumpa, protože podle něj prý jakási tajná světová rada, která vládne světu, rozhodla, že Trump vyhraje. Moje vysvětlení bylo mnohem vědečtější než pana Provoda. Dvěma slovy: rakouská ekonomie. Což je jediná pravdivá ekonomie. Popisuje to, jak svět skutečně funguje, nikoli tak, jak ho popisuje oficiální "státní" ekonomie, která říká jen to, co si přejí slyšet politici. Tady je stručný výklad rakouské ekonomie: (odkaz) A podle rakouské ekonomie jsem zjistil, že oficiální vládní statistiky (např. inflace, HDP, nezaměstnanosti) jsou zfalšované a zmanipulované, a že Američani jsou mnohem mnohem chudší, než si politici (obzvláště Demokrati), zkorumpovaná média a tzv. "experti" mysleli, a tedy že jsou mnohem mnohem nespokojenější. (Pozn.: To samé platí i o zbytku světa včetně ČR. Dovolím si jeden příklad: Výpočet růstu HDP. Růst HDP je číslo, které nic neznamená, protože vládní investice jsou neproduktivní a s nulovou či téměř nulovou návratností: různé ty dotace, železnice, zelené kotle, soláry, biolíh, EET, dotace EU na školení o genderové rovnosti atp. Je to jako když parta kopáčů vykope výkop. Jejich firma to vyfakturuje, kopáči dostanou zaplaceno. Pak přijde druhá parta kopáčů, která ten výkop zaháže. Jejich firma to taky vyfakturuje a zaplatí kopáče. Pak přijdou statistikové a ekonomové v čele s kokotem Krugmanem, všechno to zahrnou do HDP a pak se s politiky poplácávají po zádech, jak ty dvě party kopáčů skvěle přispěly k růstu HDP... ) Mohl bych všechny mé ideje rozvést třeba na 10 stran, ale jsme na fóru o sociálních společnicích, tak to zakončím tak, že pokud to někoho zajímá, ať tady o tom založí vlákno v sekci "politika". Velmi rád se v něm předvedu, jak jsem chytrý, vzdělaný a sečtělý. (obrázek) Pokud by někdo ze správců tento off-topic odstavec o ekonomii chtěl smazat, tak je upozorňuji, že by to byla velká škoda, protože rakouská ekonomie pojednává o tom, jak skutečně funguje svět, a jak by lidstvo mohlo být mnohonásobně bohatší, kdyby se svět řídil podle rakouské ekonomie a podle přidružené morální filosofie. Podle této rakouské teorie není radno důvěřovat politikům... Což jsou skvělé rady nejenom pro vydělávání a spoření peněz. A prachy jsou v placeném sexu docela důležité, že?

Tak se konečně dostávám k Natálce neboli Nattalien. Vybral jsem si jí naslepo bez recenzí, protože na profile měla hezkou fotku a věřil jsem, že by měla být tak mladá, jak udává. Nastal den D. Začal jsem provádět své přednornické rituály. U Dextera ty rituály tvoří kupování a příprava vražedných zbraní a ochranných pomůcek a jejich údržba (např. broušení nožů). Já jsem se nechystal nikoho zabít (celou svou bytostí jsem proti jakémukoliv násilí, aby bylo jasno), chystal jsem se pouze na placený sex. Tak jsem jen strávil pár minut na chatu na Amatérech, abych si potvrdil, že Natálka je na stopro lepší volba než ty hrošice, prasnice, oplácané ženské po přechodu, bezzubé důchodkyně a snědé spoluobčanky, které se tam na chatu vyskytují. Pak jsem šel do koupelny. Poté jsem z nabíječky vytáhl svůj mrdfoun. Mrdfoun je můj bývalý mobil, který podepsal samotný Spiderman. Kdo mi nerozumí, co znamená "podepsaný samotným Spidermanem", nechť si otevře toto: (odkaz) V mrdfounu mám simku alternativního operátora. Mrdfoun by mi měl zabezpečovat anonymitu. Bohužel ta anonymita už není až tak vysoká, protože hádejte, jaké úplně první číslo jsem ze simky mrdfounu vytočil, když jsem nemohl najít svůj hlavní mobil? (obrázek) Ale za časů NSA a za stavu, kdy soudci podepisují odposlouchávání telefonu stejně snadno jako Stalin a Berilja podepisovali rozsudky smrti, je stejně všechno jedno. (obrázek)

Objednávání s Natálkou bylo v pohodě, jen mě překvapilo, že nemá žádný oblíbený azyl. Musel jsem ho vybrat já sám. Podle reklam jsem vybral Rybalkovu. Omlouval jsem se jí, že přijdu o 5 minut později, nakonec jsem však přišel včas a ona přišla o pět minut později. Zajímavý vývoj. Čekaje před vchodem, chodily kolem kolemjdoucí ženy 2x-3x starší než Natálka. Bál jsem se, že jedna z nich přijde ke mně a řekne mi: "Ahoj, já jsem Natálka, máme spolu schůzku!" To se naštěstí nestalo. Zavzpomínal jsem si však, jak jednou v mých patnácti na sídlišti v Hradci Králové pozdě v noci ke mně přišla padesátiletá tlustá bezzubá cikánka s nabídkou, že mi ho vykouří za sto pade. Při té vzpomínce jsem si uvědomil, jak od té doby za NN let neuvěřitelně vzrostla inflace! (A mnohem víc, než udávají zmanipulované vládní statistiky!) No považte! Teď by za stejných okolností padesátiletá tlustá bezzubá cikánka za vykouření požadovala nejmíň 6x víc, ne? (obrázek)

Tak konečně přišla Natálka. Je to moc hezká kočka. Ale vypadá úplně jinak, než jsem si ji představoval. Podle fotky, kterou posílá na Amatérech ve zprávách (to je ta vložená kolegou Mucik84), bych ji nepoznal ani omylem. Naopak stopro souhlasí fotka, kterou sem vkládám já. Je středně vysoká, štíhlá, nemá ani gram tuku navíc, ovšem má měkké bříško. Zadek má pevnější než bříško, ale ne zcela pevný. Tedy při poloze zezadu se mi líbilo hrát si s jejími faldíčky na zadku. Má krásné boky, které jsou tak akorát. Ani moc široké, ani moc úzké. Prsa má dvojky tvaru kuželů. K její postavě se hodí. Vlasy měla blonďaté s melírem v hezkých vrkočích, profi make-up bez vady, a co bylo velmi zajímavé: rovnátka! Když jsem viděl její rovnátka, tak jsem si říkal, že snad ani není možné, že by jí nebylo tolik, kolik říká - 19! Zaplatil jsem jí 1200, což je velice hezká cena vzhledem k tomu, jak je mladá, pohledná a co všechno dělá bez příplatků. (A to i se započítáním 350 za pokoj, kterýžto pokoj byl mnohem lepší, než jsem si myslel. Byl jsem poprvé v životě na azylu a myslel jsem, že ty pokoje fakt budou horší.)

Oba jsme se svlékali. Já mnohem rychleji než ona. (obrázek) Byl jsem úplně nahý, když ona byla teprve v krajkovém spodním prádle. Hezky mi stál. Ona mou chloubu samozřejmě zvědavě pozorovala. Já jsem však neukázal na můj penis, nýbrž na kůži kolem penisu, kde byla spousta červených teček z holení po delší době. Pravil jsem velmi lítostivě: "Koukej tady na ty červený tečky! Kvůli nim by mě nevzali do gayporna!" Zasmála se tomu. (Ale i kdyby se tomu nezasmála, tak bych teď napsal, že se tomu zasmála! Přece si nenechám ujít příležitost vyzdvihnout svůj skvělý smysl pro humor, ne? (obrázek) ).

Při svlíkání přede mnou se velmi styděla. Otočila se, aby přede mnou cudně skryla prsa a podbřišek. Tím mi ale jen ukázala svůj zadek! (obrázek) Ještě víc se styděla, když šla omotaná ručníkem do koupelny. Pak se asi deset sekund stydlivě ohlížela na mě, jak jsem stál se stojícím penisem slintaje asi stejně jako tenhle smajlík: (obrázek) Těšil jsem se na představení, že se třeba přede mnou vyčůrá (Blondkocicka při mé první nornické návštěvě to udělala!), ovšem ona po těch deseti sekundách zavřela dveře! (obrázek) (obrázek) (obrázek) Tak ležíme oba nazí na posteli, hladíme se a díváme se do očí. Bavíme se. Dělá tyhle brigády od léta, kdy se přestěhovala do Prahy. Studuje prvák na vysoké. Její kamarádi a rodina nemají absolutně žádné ponětí, že tohle dělá. Má krásně jemnou kůži. Začíná mi ho kouřit. Bez kondomu. Kouřit umí průměrně. Ale já jí to odpouštím. Pak jsme šli na jedno číslo. Nepamatuji si už, jaké číslo to bylo, ale myslím, že bylo větší než 68 a menší než 70! (obrázek) Ó jak krásný výhled! Je krásně vyholená, její kundička je taková delší a užší. Kolem dírky má krásný podlouhlý věneček! Dovoleno je vše jen prsty dovnitř ne! Kdyby mi mafie kvůli dluhům usekla všech deset prstů, nevadil by mi mi ten zákaz, ale jelikož mám prstů plný počet, vadilo mi to. (obrázek) (obrázek) (obrázek) Ale co se dá dělat... Její přání musím respektovat!

Tak jdeme konečně na to. Nasazuje gumu. Můj NN centimetrů dlouhý misionář jde na misii do temných vlhkých končin. V této poloze se líbáme. Spíš tedy já ji. Ona mě ne. Je stydlivá, pasivní, nejspíš i submisivní. Možná se takto chová i kvůli tomu, že zažila nepříjemný bezpečnostní incident a ona se proto bojí, ale to nevím, to jen hádám, neptal jsem se jí na to. Její stydlivé chování mi nevadí, spíš se mi to líbí. Pak to děláme na boku, pak zezadu. Zezadu je to zdaleka nejlepší! Dokážu jí mrdat hoooooooodně dlouho! Křičí slastí, nakonec i na orgasmus dojde, na mě jde stříkání, tak to ukončím, protože do gumy se mi nechce zakončovat a je ještě brzo, připadá mi to takové neosobní. Pak vystřídáme asi čtyři další polohy. Položím si ji např. na záda a na břicho na okraj postele. Potíž je, že koberec je kluzký a mně proto přitom ujíždějí nohy. Když shrnu šukání: Poloha zezadu byla naprosto skvělá! Můj nejlepší sex za hooooodně dlouhou dobu! Ale všechny ostatní polohy jsou docela na prd, jsou tak o 4 třídy horší než zezadu. Jinak než zezadu se nedokážeme synchronizovat. Zkoušeli jsme to, ale nešlo to. Jednou jsem se bavil s jedním pánským urologem, a ten mi řekl, že dosáhnout orgasmus napoprvé je velmi těžké, obzvláště ve všech polohách, které se zkoušejí. Ale s dlouhodobou partnerkou, třeba po 30 či 40 opakováních, to prý možné je. Stačí tedy pouhých 30-40 schůzek s Natálkou a k tomu pouhých 46500-62000 Kč (obrázek) (obrázek) (obrázek) , a podaří se nám orgáč i jinak než zezadu! (obrázek)

Dali jsme ještě jednu šedesátdevítku. I kvůli odpočinku. Říkám jí, že jelikož mám na něm gumu, tak mi stačí jen lehké ocumlávání, že tahle 69ka je především pro ni. A po chvilce co se neděje: Křivka požitku z mého kouření jde najednou nahoru jak inflace ve Venezuele, protože mi sundává gumu! Ó! To snad ani nelze slovy popsat, jak je Natálka hodná! (obrázek) (obrázek) (obrázek) Když to srovnám se šlapkou Amalka (nyní na amateri.cz Elinkaa, viz má druhá recenze), která byla schopná 5 minut držkovat, když jsem sáhl na kondom a ona že ho musí kvůli tomu vyměnit a kvůli mně cálovat jeden kondom navíc, a pak se nového kondomu dotýkala jen s ubrouskem ... To se snad ani srovnat nedá! Tak jdeme na poslední stříkací číslo. Jak jinak než zezadu. Stříkání u ní je povoleno kamkoliv od ramen dolů s tím, že mám dávat bacha, aby to nebylo na obličej a na vlasy. Nakonec jsem jí nastříkal na bedra. Ihned poté šla do koupelny. Světe div se trvalo jí to v koupelně asi 10x delší dobu než mně! (obrázek) Bohužel všechno jednou skončí, tak nakonec nastal čas, kdy jsme se museli oblíct a odejít. Při odchodu zjišťuji, že v horní části pokoje jsou asi čtyři velmi hezké obrazy, kterých jsem si za celou dobu vůbec nevšiml, když tam byla Natálka! (obrázek) Na recepci nechávám klíče, pak jdeme asi tři minuty spolu na ulici. Poslední pusa a její poslední poslední úsměv. Pak jdu já na jih a ona na západ.

Shrnutí: Natálku můžu jedině doporučit, přestože sex s ní je průměrný. Při jiných polohách než zezadu je asi minimálně polovina nedostatků na mé straně, ovšem kouření je čistě její záležitost. Na zlepšování má ovšem spoustu času, když je jí jen devatenáct. (obrázek) Doporučuji ji také kvůli jejímu přístupu, je velmi přátelská, milá a ochotná, usmívá se a je neobvykle stydlivá a snad i nevinná. Je mi až líto, že po této její superpozitivní recenzi o ní možná bude tak velký zájem, že bude nedostupná a zdraží. (obrázek) Dělá bez příplatků vše kromě prstění, análku, stříkání na obličej a polykání. Poměr cena-kvalita tedy velmi vysoký. Praktická rada na závěr: Nabízí služby pouze pokud je na jejím profilu inzerát. Často jezdí na víkend domů a nyní má zkouškové.