Nové Recenze Dívky z privátů Amatérky
Důrazně doporučujeme vyhýbat se privátům a dívkám s cenami vyššími než obvyklých 1000/půlhodinu a 1500/hodinu. >>
vlákno: Re: Recenze 2018
autor: Honza07
datum: čtv 29. lis 2018 16:40:17
Patricie – privát Clear
792596770
Příloha:
Patricie.jpg

(odkaz)
(odkaz)
Já jsem se objednával na privát Clear, kde mi Patricii nabízeli při mojí první návštěvě jako náhradnici a kde jsem dal otočku.
viewtopic.php?p=4038#p4038

Je ale v nabídce podniku SM Kamila, kde ji nabízejí jako subinku, a taky je jako novinka v podniku Masáže Kamila (viz odkazy). Patricie ale subinka není a ani ji dělat nechce, takže kdo při slově subinka zbystřil pozornost, může si dát zase pohov. Je to čistě obchodní tah, protože jak to vypadá, tak subinky jsou teď celkem v kurzu. Všechny podniky (a taky Le Amour) se nachází na stejné adrese, Náměstí hrdinů 6, hned u metra Pražského povstání. Na stejné adrese je asi i Escort Venus.

Jednání privátu mně naštvalo už napoprvé, ale na Patricii jsem měl spadeno už nějakou chvíli. Střídavě se objevovala v inzerci, měnila priváty a pak na chvilku zmizela. Objevil jsem ji nečekaně tady, jako novou posilu podniku. V předchozích inzerátech mně zaujala statnější postavou, dlouhými hezkými vlasy a nabídkou služeb. Prý má moc ráda análek. Bral jsem to s rezervou, ale i tak jsem ji chtěl zkusit. Říkal jsem si, že čert vem privát, jdu tam kvůli holce, to nějako přežiju. No moc to nedopadlo …

Objednání zase v pohodě, prý není problém, můžu dorazit hned. Už jsem se nepodivoval, protože jsem věděl, co je za tím. Privát je kousek od výlezu z metra na Pražského povstání, takže dostupnost dobrá a za chvilku jsem u vchodu do baráku. Prozvoním, jdu dovnitř, výtahem do čtvrtého patra a pak ještě jedno patro pěšky. Jsou tam dvoje dveře. Napravo otevřené dveře do nějaké firmy. Tam nelezte, privát je nalevo za neoznačenými dveřmi.

Objednání i domluva před barákem byla s nějakou jinou holkou (možná bordelmáma), ale ve dveřích mě čekala už Patricie. Černé sexy prádlo, vysoká, hezky rostlá, dlouhé hezké vlasy. Patricie má přírodní klín, kdyby to někdo vyhledával, nebo naopak. V předešlé inzerci mi ale přišla více oplácaná. Takže buď dost zhubla, nebo ty fotky byly nafocené tak, že ji nějaké ty kila přidávaly. V každém případě se mi líbila. Postava tak akorát, nic nechybí, nic nepřebývá, dlouhé vlasy. Obličej takový normál.

Odvedla mně na pokoj, zeptala se, jak dlouho chci být a oznámila cenu 500 Kč za hodinu. Já jsem se chtěl ale nejdřív domluvit na službách. Co mám rád, co očekávám a co na to holka. Jasně jsem řekl, že mám rád mazlení, orálek, hlavně když to můžu já dělat holce, líbání jsem nechal podle sympatií a dále že se uvidí. Holka řekla, že s tím nemá problém, akorát orálek bez je za příplatek. Řekl jsem, že to mi nevadí, protože OB mě moc nezajímá a neberu ho. Načež začalo přemlouvání, že dělá skvělý OB a nikdo si zatím nestěžoval. Tak jsme to uzavřeli s tím, že uvidíme v průběhu. Kdyby to probíhalo „normálně“ a mně by se ten orálek líbil, tak ji klidně těch 500 Kč dám. Pak jsem předal peníze, odešel do sprchy a od tohoto okamžiku to šlo do prdele.

Na pokoji po sprše mi sdělila, že za těch 500 Kč je jenom klasika, což je v podání tohoto privátu jenom orálek a šukání, vše s ochranou. Lízání, prstění, líbání, OB a kdoví co ještě je za příplatek. Snad každá praktika za 500 Kč. Říkám jí, že jsem přece na začátku říkal, co chci a nebyl s tím problém. Upozornění bylo akorát na příplatek za OB. Ona že s tím nic neudělá, protože to mají na privátě tak nastaveno. Tak mně to naštvalo a zahlásil jsem odchod. To jsem ale byl upozorněn, že peníze zpět nevrací, i když jsem v podstatě dal jenom sprchu. Chvíli jsme se dohadovali, ale k ničemu to nevedlo. Za férové jednání holky bych považoval, kdyby se vyprdla na privát a poskytla mi služby, na kterých jsme se domluvili. Privát by o tom nevěděl, pokud teda nemají na pokojích kamery, co snad ne (nic jsem si nevšiml).

Zvažoval jsem, jestli se na to vyprdnout, obětovat 500 Kč a odejít, nebo něco zkusit. Patricie mně přemlouvala, abych zůstal a nabídla mi, že když si doplatím těch 500 Kč za lízání, tak mi dá OB a líbání k tomu. S tím jsem nakonec souhlasil a nakonec to nebyla až taková tragédie, ale žádný extra zážitek taky ne. Kdyby ten úvod byl jiný, tak by to možná dopadlo ještě o trochu líp.

Patricie začala hned bez přípravy OB. Nebyl jsem ještě moc v módu na něco, vzhledem k tomu, co se před chvíli odehrálo. Navíc ten OB stál za houby. Skoro jsem to necítil, natož aby mně to vzrušovalo. Jenom jsem si potvrdil svoje pravidlo, že OB za příplatek nebrat. Zatím kolikrát jsem to na privátě zkusil, tolikrát to stálo za prd. Chápu, že si holky chtějí přivydělat, ale tohle fakt ne. Radši jsem to asi po minutě utnul a převzal iniciativu. Říkal jsem si, že zkusím trochu mazlení, snad to odbourá ten počáteční stres.

Patricie řekla, že má mazlení ráda. V jejím podaní to ale asi znamená, že leží jako prkno a já se mám o něco snažit. Tak jsem si chvilku hladil a líbal po těle, ale odezva skoro řádná. Aktivita z její strany taky žádná, po nabídnutém líbání ani náznak. Když už jsem se rozhodnul, že radši jdu na to lízání, tak mě napadlo, že raději ještě předtím zkusím to líbání (jako kdybych něco tušil). Líbání zase nebylo tak špatné, používala celkem dobře jazyk, ale zase to bylo jenom takové přijímání z její strany. Žádná vlastní iniciativa, žádný náznak vášně (aspoň hrané).

Takže jsem se radši po chvilce konečně přesunul na to lízání. To byl také snad jediný světlý okamžik z té hodiny, kterou jsem strávil na tomto privátě. Patricie hezky reagovala, úplně přirozeně. To byla také jediná aktivita, kde aktivně reagovala na to, co dělám. Tohle se mi fakt líbí, vychutnal jsem si to a holka taky. Myslím si, že se za těch asi 20 minut lízání minimálně dvakrát udělala.

Pak mi pusou nasadila gumu a proběhlo asi 0 vteřin orálku, než mi ho postavila. Kupodivu těch 0 vteřin orálku s gumou bylo o hodně lepší, než ten OB na začátku. Klidně bych si užil víc. Holka se ale hned nastavila na misio. Není to moje oblíbená poloha, ale co už, tak zkusíme. Patricie nahodila prakticky hned povinné vzdechy, jinak aktivita ale nulová, hlava na stranu, jenom držela. Na líbání a hlazení po těle žádná reakce. Po tom, co jsem ji líznul, tak líbání už vůbec ne (WTF?). Jenom tupě bušit v neoblíbené poloze mě nebavilo, tak jsem zavelil k otočce. Holka se sice nastavovala, ale po celou dobu ruka na gumě. To mi celkem vadilo. Prý se bojí, že ji ho tam vrazím bez gumy. Ne poprvé, ani naposled, jsem si řekl, co za chlapy to za ni chodí.

To už mně přešla chuť na šukání skoro úplně, takže erekce pryč. Radši jsem to vzal do vlastních rukou (ruky) a vysypal. Střik do pusy ale nechce, ještě aby za ty prachy … Z vysypání měla holka radost. Cíl byl splněn, norník se vystříkal. Pak hned zahlásila, že je to akorát včas a odeslala mne do sprchy.
Z toho, že jsem to vysypal, ale asi nabyla mylný dojem, že se mi to muselo líbit. Tak mně začala namotávat na opakování. To už bylo na mně moc a byl jsem na ni trochu hnusný, což zpětně lituju. Zeptal jsem se, jestli si fakt myslí, že se na tento privát ještě vrátím. Když začala něco mluvit o jiném privátu, tak jsem taky okomentoval její výkon jako moc mechanický a bez očního kontaktu. To se podivila, a že chlapům oční kontakt prý vadí. Normálně tohle holkám neříkám a snažím se být milý, i když to není žádný zázrak. Tady jsem ale už byl dost naštvaný.

Tvrdší chování vůči ní lituju. Byla milá, žádné náznaky arogantního chování. Myslím si, že do toho asi dala maximum a líp to neumí. Lízání bylo skvělé. To její chování a reakce u toho úplně přirozené. Při líbání používala celkem hezky jazyk. Kdyby přidala trochu vášně z její strany, tak by to bylo super. Jinak je to skoro jako blbý sex s manželkou. Podrží, ale to je tak všechno.

Na chodníku před privátem jsem byl asi 55 minut od příchodu na privát. Když odečtu sprchu před a po, dohadování o ceně a službách, tak čistá akce byla tak na 40 min. Takže ke všem předešlým ojebům si můžete přičíst i ten časový.
Placeno 500 Kč / hod. + 500 Kč jako příplatek za extra služby. U mě lízání, OB a líbání.

Doporučení - privát:
Absolutně ne. Množstvím ojebů a cenovou politikou by si spíš zasloužili přesun do blacklistu. Doporučit bych to mohl snad jenom těm, co chtějí potrénovat otočky. Pokud budete mít štěstí, tak tady na jeden zátah zažijete většinu známých ojebů. Rozhodně ale nedávejte peníze z ruky, protože pak už to je ztracené.

Doporučení - Patricie:
Tuhle holku bych viděl tak v kategorii 000 Kč / hodinu, a to včetně líbání, lízání, prstění a OB. Do kategorie 800 Kč / hodinu nespadne jenom kvůli celkem slušné postavě. Kdyby k tomu přihodila ještě análek (který má prý ráda), tak by to možná bylo na 200 Kč / hodinu. Chtělo by to ale zaučení od nějaké zkušenější holky, protože i v kategorii 000, resp. 200 Kč / hodinu jsou holky, které šukají daleko lépe. Na level 500 Kč + doplatky za každou kravinu fakt nemá. Zatím je to jenom pro chlapy, co chtějí, aby holka podržela, zabušit si a vysypat.

Opakování - privát:
Jedině kdybych se zbláznil.

Opakování - Patricie:
Nikdy neříkej nikdy, ale tady fakt ne. Nebylo to nic, co bych musel opakovat. I v nižší cenové kategorii jsou holky, se kterými je to o hodně lepší zážitek.